PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 92 | 4 | 387-388
Tytuł artykułu

Corrigendum to the paper "The number of solutions of the Mordell equation" (Acta Arith. 88 (1999), 173–179)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
92
Numer
4
Strony
387-388
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1999-09-28
Twórcy
  • Department of Mathematics, Aristotle University of Thessaloniki, 54006 Thessaloniki, Greece
Bibliografia
  • [1] H. Cohen, A Course in Computational Algebraic Number Theory, Springer, 1993.
  • [2] H. Hasse, Number Theory, Springer, Berlin, 1980.
  • [3] A. F. Lavrik, A remark on the Siegel-Brauer theorem concerning the parameters of algebraic number fields, Mat. Zametki 8 (1970), 259-263 (in Russian); English transl.: Math. Notes 8 (1970), 615-617.
  • [4] J. Martinet et J. J. Payan, Sur les extensions cubiques non-Galoisiennes des rationnels et leur clôture Galoisienne, J. Reine Angew. Math. 228 (1967), 15-37.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav92i4p387bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.