PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 92 | 2 | 189-194
Tytuł artykułu

Magic p-dimensional cubes of order n ≢ 2 (mod 4)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
92
Numer
2
Strony
189-194
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1999-04-19
poprawiono
1999-07-16
Twórcy
  • Šafárik University, Jesenná 5, 041 54 Košice, Slovakia
Bibliografia
  • [1] A. Adler, Magic N-cubes form a free matroid, Electron. J. Combin. 4 (1997) (it will appear in European J. Combin.).
  • [2] W. S. Andrews, Magic Squares and Cubes, Dover, New York, 1960.
  • [3] M. Trenkler, Magic cubes, Math. Gazette 82 (1998), 56-61.
  • [4] M. Trenkler, A construction of magic cubes, Math. Gazette, to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav92i2p189bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.