PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 92 | 2 | 169-179
Tytuł artykułu

The major arcs approximation of an exponential sum over primes

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
92
Numer
2
Strony
169-179
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1999-01-04
Twórcy
  • Department of Mathematics and Computer Science, San Jose State University, San Jose, CA 95192, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] G. H. Hardy and J. E. Littlewood, Note on Messrs. Shah and Wilson's paper entitled: 'On an empirical formula connected with Goldbach's theorem', Proc. Cambridge Philos. Soc. 19 (1919), 245-254.
  • [2] G. H. Hardy and J. E. Littlewood, Some problems of 'Partitio Numerorum': III. On the expression of a number as a sum of primes, Acta Math. 44 (1923), 1-70.
  • [3] R. C. Vaughan, The L¹ mean of exponential sums over primes, Bull. London Math. Soc. 20 (1988), 121-123.
  • [4] D. R. Ward, Some series involving Euler's function, J. London Math. Soc. 2 (1927), 210-214.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav92i2p169bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.