PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 92 | 2 | 141-152
Tytuł artykułu

On the hybrid mean value of Dedekind sums and Hurwitz zeta-function

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Czasopismo
Rocznik
Tom
92
Numer
2
Strony
141-152
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1998-07-21
Twórcy
  • Institute of Modern Physics, Northwest University, Xi'an, Shaanxi, P.R. China
Bibliografia
  • [1] T. M. Apostol, Introduction to Analytic Number Theory, Springer, New York, 1976.
  • [2] T. M. Apostol, Modular Functions and Dirichlet Series in Number Theory, Springer, New York, 1976.
  • [3] L. Carlitz, The reciprocity theorem of Dedekind sums, Pacific J. Math. 3 (1953), 513-522.
  • [4] J. B. Conrey, E. Fransen, R. Klein and C. Scott, Mean values of Dedekind sums, J. Number Theory 56 (1996), 214-226.
  • [5] L. J. Mordell, The reciprocity formula for Dedekind sums, Amer. J. Math. 73 (1951), 593-598.
  • [6] H. Rademacher, On the transformation of log η(τ), J. Indian Math. Soc. 19 (1955), 25-30.
  • [7] H. Rademacher, Dedekind Sums, Carus Math. Monographs, Math. Assoc. Amer., Washington, DC, 1972.
  • [8] H. Walum, An exact formula for an average of L-series, Illinois J. Math. 26 (1982), 1-3.
  • [9] W. P. Zhang, On the mean values of Dedekind sums, J. Théor. Nombres Bordeaux 8 (1996), 429-442.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav92i2p141bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.