PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
2000 | 92 | 1 | 27-29
Tytuł artykułu

Algebraic independence of polynomials

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
92
Numer
1
Strony
27-29
Opis fizyczny
Daty
wydano
2000
otrzymano
1998-05-12
poprawiono
1999-07-08
Twórcy
autor
  • Faculty of Chemical Engineering and Technology, University of Zagreb, Marulićev trg 19, p.p. 177, 10 000 Zagreb, Croatia
Bibliografia
  • [1] C. Chevalley, Introduction to the Theory of Algebraic Functions of One Variable, Amer. Math. Soc., Providence, 1951.
  • [2] A. Schinzel, Reducibility of polynomials in several variables, Bull. Acad. Polon. Sci. Sér. Sci. Math. Astronom. Phys. 11 (1963), 633-638.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav92i1p27bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.