PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 91 | 3 | 191-198
Tytuł artykułu

Continuous functions on compact subsets of local fields

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
91
Numer
3
Strony
191-198
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1997-08-15
poprawiono
1999-01-04
Twórcy
  • Department of Mathematics, Princeton University, Princeton, NJ 08544, U.S.A.
  • Department of Mathematics, Princeton University, Princeton, NJ 08544, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] Y. Amice, Interpolation p-adique, Bull. Soc. Math. France 92 (1964), 117-180.
  • [2] M. Bhargava, P-orderings and polynomial functions on arbitrary subsets of Dedekind rings, J. Reine Angew. Math. 490 (1997), 101-127.
  • [3] J. Dieudonné, Sur les fonctions continues p-adiques, Bull. Sci. Math. 68 (1944), 79-95.
  • [4] K. Mahler, An interpolation series for a continuous function of a p-adic variable, J. Reine Angew. Math. 199 (1958), 23-34.
  • [5] G. Pólya, Über ganzwertige ganze Funktionen, Rend. Circ. Mat. Palermo 40 (1915), 1-16.
  • [6] C. Wagner, Interpolation series for continuous functions on π-adic completions of GF(q,x), Acta Arith. 17 (1971), 389-406.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav91i3p191bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.