PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 91 | 2 | 95-105
Tytuł artykułu

Hadamard products of certain power series

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
91
Numer
2
Strony
95-105
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-01-07
poprawiono
1999-03-09
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Shiraz University, Shiraz 71454, Iran
Bibliografia
  • [1] J.-P. Allouche, Somme des chiffres et transcendance, Bull. Soc. Math. France 110 (1982), 279-285.
  • [2] L. E. Dickson, History of the Theory of Numbers, Vol. 1, Carnegie Institution of Washington, Washington, 1919.
  • [3] A. O. Gelfond, Sur les nombres qui ont des propriétés additives et multiplicatives données, Acta Arith. 13 (1967), 259-265.
  • [4] L. Lipshitz and L. Rubel, A gap theorem for power series solutions of algebraic differential equations, Amer. J. Math. 108 (1982), 1193-1214.
  • [5] M. Mendès-France and A. J. van der Poorten, Automata and the arithmetic of formal power series, Acta Arith. 46 (1986), 211-214.
  • [6] H. Sharif, Children products of formal power series, Math. Japon. 38 (1993), 319-324.
  • [7] H. Sharif, Algebraic independence of certain formal power series, J. Sci. I.R.I. Iran 2 (1991), 50-55.
  • [8] H. Sharif, E-algebraic functions over fields of positive characteristic - an analogue of differentially algebraic functions, J. Algebra 207 (1998), 355-366.
  • [9] H. Sharif and C. F. Woodcock, Algebraic functions over a field of positive characteristic and Hadamard products, J. London Math. Soc. 37 (1988), 395-403.
  • [10] R. P. Stanley, Differentiably finite power series, European J. Combin. 1 (1980), 175-188.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav91i2p95bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.