PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 91 | 1 | 1-41
Tytuł artykułu

On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: XI

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
91
Numer
1
Strony
1-41
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1997-07-15
Twórcy
autor
  • School of Mathematics, University of Wales, PO Box 926, Senghennydd Road, Cardiff CF2 4YH, S. Wales, U.K.
Bibliografia
  • [1] J. B. Friedlander and D. A. Goldston, Variance of distribution of primes in residue classes, Quart. J. Math. Oxford (2) 47 (1996), 313-336.
  • [2] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: I, J. Reine Angew. Math. 274/275 (1975), 206-233.
  • [3] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: II, J. London Math. Soc. (2) 9 (1975), 625-636.
  • [4] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: IV, ibid. 11 (1975), 399-407.
  • [5] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: V, Proc. London Math. Soc. (3) 33 (1976), 535-548.
  • [6] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: VI, J. London Math. Soc. (2) 13 (1976), 57-64.
  • [7] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: VII, ibid. 16 (1977), 1-8.
  • [8] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: VIII, J. Reine Angew. Math. 499 (1998), 1-46.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav91i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.