PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 90 | 2 | 183-201
Tytuł artykułu

On the height constant for curves of genus two

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Twórcy
  • Mathematisches Institut, Universitätsstr. 1, D-40225 Düsseldorf, Germany
Bibliografia
  • [1] J. W. S. Cassels and E. V. Flynn, Prolegomena to a Middlebrow Arithmetic of Curves of Genus 2, Cambridge Univ. Press, Cambridge, 1996.
  • [2] E. V. Flynn, An explicit theory of heights, Trans. Amer. Math. Soc. 347 (1995), 3003-3015.
  • [3] E. V. Flynn and N. P. Smart, Canonical heights on the Jacobians of curves of genus 2 and the infinite descent, Acta Arith. 79 (1997), 333-352.
  • [4] W. Fulton and J. Harris, Representation Theory, Grad. Texts in Math. 129, Springer, 1991.
  • [5] S. Siksek, Infinite descent on elliptic curves, Rocky Mountain J. Math. 25 (1995), 1501-1538.
  • [6] Kummer surface formulas, ftp://ftp.liv.ac.uk/~ftp/pub/genus2/.
  • [7] Magma homepage, http://www.maths.usyd.edu.au:8000/u/magma/.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav90i2p183bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.