PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 90 | 2 | 173-182
Tytuł artykułu

Elliptic curves with non-trivial 2-adic Iwasawa μ-invariant

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
90
Numer
2
Strony
173-182
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-10-13
poprawiono
1999-01-25
Twórcy
  • Department of Mathematics, Queens College (CUNY), Flushing, NY 11367, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] R. Greenberg, Iwasawa theory for p-adic representations, Adv. Stud. Pure Math. 17 (1989), 97-137.
  • [2] R. Greenberg, Iwasawa Theory of Elliptic Curves, Lecture Notes in Math., Springer, New York, to appear.
  • [3] B. Mazur, Rational points of abelian varieties with values in towers of number fields, Invent. Math. 18 (1972), 183-266.
  • [4] T. Shioda, On elliptic modular surfaces, J. Math. Soc. Japan 106 (1972), 20-59.
  • [5] J. Silverman, The Arithmetic of Elliptic Curves, Grad. Texts in Math. 106, Springer, New York, 1986.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav90i2p173bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.