PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 89 | 4 | 397-402
Tytuł artykułu

Nonexistence of twentieth power residue difference sets

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
89
Numer
4
Strony
397-402
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-11-20
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, University of California, San Diego, La Jolla, California 92093-0112, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] L. D. Baumert, Cyclic Difference Sets, Lecture Notes in Math. 182, Springer, Berlin, 1971.
  • [2] B. C. Berndt, R. J. Evans and K. S. Williams, Gauss and Jacobi Sums, Wiley, New York, 1998.
  • [3] E. Lehmer, On residue difference sets, Canad. J. Math. 5 (1953), 425-432.
  • [4] J. B. Muskat and A. L. Whiteman, The cyclotomic numbers of order twenty, Acta Arith. 17 (1970), 185-216.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav89i4p397bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.