PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 89 | 4 | 337-378
Tytuł artykułu

p-adic logarithmic forms and group varieties II

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
89
Numer
4
Strony
337-378
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-11-16
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Hong Kong University of Science and Technology, Clear Water Bay, Kowloon, Hong Kong
Bibliografia
  • [1] A. Baker and G. Wüstholz, Logarithmic forms and group varieties, J. Reine Angew. Math. 442 (1993), 19-62.
  • [2] E. Bombieri and J. Vaaler, On Siegel's lemma, Invent. Math. 73 (1983), 11-32; Addendum, ibid. 75 (1984), 377.
  • [3] A. Fröhlich and M. J. Taylor, Algebraic Number Theory, Cambridge Univ. Press, 1991.
  • [4] H. Hasse, Number Theory, Springer, Berlin, 1980.
  • [5] E. M. Matveev, Elimination of the multiple n! from estimates for linear forms in logarithms, Tagungsbericht 11/1996, Diophantine Approximations, 17.03-23.03, 1996, Oberwolfach.
  • [6] E. M. Matveev, An explicit lower bound for a homogeneous rational linear form in logarithms of algebraic numbers, Izv. Math. 62 (1998), 723-772.
  • [7] C. L. Stewart and K. Yu, On the abc conjecture, Math. Ann. 291 (1991), 225-230.
  • [8] K. Yu, Linear forms in p-adic logarithms, Acta Arith. 53 (1989), 107-186.
  • [9] K. Yu, Linear forms in p-adic logarithms II, III, Compositio Math. 74 (1990), 15-113; 91 (1994), 241-276.
  • [10] K. Yu, P-adic logarithmic forms and group varieties I, J. Reine Angew. Math. 502 (1998), 29-92.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav89i4p337bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.