PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 89 | 3 | 255-257
Tytuł artykułu

Density of M-sets in arithmetic progression

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
89
Numer
3
Strony
255-257
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-08-11
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Indian Institute of Technology, Hauz Khas, New Delhi 110 016, India
  • Department of Mathematics, Indian Institute of Technology, Hauz Khas, New Delhi 110 016, India
Bibliografia
  • [1] D. G. Cantor and B. Gordon, Sequences of integers with missing differences, J. Combin. Theory Ser. A 14 (1973), 281-287.
  • [2] N. M. Haralambis, Sets of integers with missing differences, J. Combin. Theory Ser. A 23 (1977), 22-33.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav89i3p255bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.