PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 89 | 1 | 45-51
Tytuł artykułu

The number of solutions of linear equations in roots of unity

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
89
Numer
1
Strony
45-51
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-08-03
poprawiono
1998-11-13
Twórcy
  • Mathematisch Instituut, Universiteit Leiden, Postbus 9512, 2300 RA Leiden, The Netherlands
Bibliografia
  • [1] J. H. Conway and A. J. Jones, Trigonometric diophantine equations (On vanishing sums of roots of unity), Acta Arith. 30 (1976), 229-240.
  • [2] H. B. Mann, On linear relations between roots of unity, Mathematika 12 (1965), 107-117.
  • [3] A. Schinzel, Reducibility of lacunary polynomials, VIII, Acta Arith. 50 (1988), 91-106.
  • [4] H. P. Schlickewei, Equations in roots of unity, Acta Arith. 76 (1996), 99-108.
  • [5] U. Zannier, On the linear independence of roots of unity over finite extensions of Q, Acta Arith. 52 (1989), 171-182.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav89i1p45bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.