PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 89 | 1 | 1-7
Tytuł artykułu

Prime producing polynomials: Proof of a conjecture by Mollin and Williams

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Czasopismo
Rocznik
Tom
89
Numer
1
Strony
1-7
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1997-04-03
poprawiono
1998-12-17
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of Puerto Rico, Humacao, Puerto Rico 00791, U.S.A.
Bibliografia
  • [Bu] D. Buell, Binary Quadratic Forms, Springer, New York, 1989.
  • [C1] H. Cohn, Advanced Number Theory, Dover, New York, 1980.
  • [C2] H. Cohn A Second Course in Number Theory, Wiley, New York, 1962.
  • [L1] S. Louboutin, Prime producing quadratic polynomial and class numbers of real quadratic fields, Canad. J. Math. 42 (1990), 315-341.
  • [L2] S. Louboutin Addendum to 'Prime producing quadratic polynomial and class numbers of real quadratic fields', Canad. J. Math. 42 (1990), 1131.
  • [Mo] R. A. Mollin, Quadratics, CRC Press, Boca Raton, 1996.
  • [MW] R. A. Mollin and H. C. Williams, On a determination of real quadratic fields of class number one and related continued fraction period length less than 25, Proc. Japan Acad. 67 (1991), 20-25.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav89i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.