PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 88 | 3 | 289-297
Tytuł artykułu

On squares of squares

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
88
Numer
3
Strony
289-297
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-08-03
poprawiono
1998-11-16
Twórcy
  • Department of Mathematics, Arizona State University, Tempe, Arizona 85287-1804, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] A. Bremner, Pythagorean triangles and a quartic surface, J. Reine Angew. Math. 318 (1980), 120-125.
  • [2] L. E. Dickson, History of the Theory of Numbers, Vol. II, Carnegie Institute, Washington, 1920.
  • [3] M. Gardner, The magic of 3 × 3, Quantum, Jan.-Feb. 1996, 24-26.
  • [4] R. K. Guy and R. J. Nowakowski, 'Monthly' unsolved problems, 1969-1997, Amer. Math. Monthly 104 (1997), 967-973.
  • [5] M. LaBar, Problem 270, College Math. J. 15 (1984), 69.
  • [6] J. P. Robertson, Magic squares of squares, Math. Mag. 69 (1996), 289-293.
  • [7] L. Sallows, The lost theorem, Math. Intelligencer 19 (1997), no. 4, 51-54.
  • [8] T. Shioda, On elliptic modular surfaces, J. Math. Soc. Japan 24 (1972), 20-59.
  • [9] J. H. Silverman, The Arithmetic of Elliptic Curves, Grad. Texts in Math. 151, Springer, Berlin, 1994.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav88i3p289bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.