PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 88 | 3 | 223-231
Tytuł artykułu

Averages of short exponential sums

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
88
Numer
3
Strony
223-231
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-01-27
poprawiono
1998-10-21
Twórcy
  • Department of Mathematics, Room 2-267, Massachusetts Institute of Technology, 77 Mass. Avenue, Cambridge, Massachusetts 02139, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] R. C. Baker, Diophantine Inequalities, Clarendon Press, Oxford, 1986.
  • [2] E. Bombieri, On exponential sums in finite fields, Amer. J. Math. 88 (1966), 71-105.
  • [3] C. J. Moreno and O. Moreno, Exponential sums and Goppa codes, Proc. Amer. Math. Soc. 111 (1991), 523-531.
  • [4] W. M. Schmidt, Small fractional parts of polynomials, in: Regional Conference Series in Math. 32, Amer. Math. Soc., Providence, 1977.
  • [5] J. P. Serre, Majoration de sommes exponentielles, Astérisque 41-42 (1977), 111-126.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav88i3p223bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.