PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 88 | 2 | 173-179
Tytuł artykułu

The number of solutions of the Mordell equation

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
88
Numer
2
Strony
173-179
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1998-04-20
poprawiono
1998-10-19
Twórcy
  • Department of Mathematics, Aristotle University of Thessaloniki, 54006 Thessaloniki, Greece
Bibliografia
  • [1] A. Brumer and J. Silverman, The number of elliptic curves over ℚ with conductor N, Manuscripta Math. 91 (1996), 95-102.
  • [2] J. H. Evertse, On equations in S-units and the Thue-Mahler equation, Invent. Math. 75 (1984), 561-584.
  • [3] J. H. Evertse and J. H. Silverman, Uniform bounds for the number of solutions to $Y^m = f(X)$, Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 100 (1986), 237-248.
  • [4] H. Hasse, Number Theory, Springer, Berlin, 1980.
  • [5] S. Lang, Elliptic Functions, Addison-Wesley, 1973.
  • [6] P. Llorente and E. Nart, Effective determination of the decomposition of the rational primes in a cubic field, Proc. Amer. Math. Soc. 87 (1983), 579-585.
  • [7] W. M. Schmidt, Integer points on curves of genus 1, Compositio Math. 81 (1992), 33-59.
  • [8] J. H. Silverman, The Arithmetic of Elliptic Curves, Grad. Texts in Math. 106, Springer, New York, 1986.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav88i2p173bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.