PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1999 | 88 | 1 | 31-50
Tytuł artykułu

Products of shifted primes: Multiplicative analogues of Goldbach's problem

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
88
Numer
1
Strony
31-50
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1997-11-10
Twórcy
  • Department of Mathematics, University of Colorado at Boulder, Campus Box 395, Boulder, Colorado 80309-0395, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] P. D. T. A. Elliott, Probabilistic Number Theory I. Mean-Value Theorems, Grundlehren Math. Wiss. 239, Springer, New York, 1979.
  • [2] P. D. T. A. Elliott, Arithmetic Functions and Integer Products, Grundlehren Math. Wiss. 272, Springer, New York, 1985.
  • [3] P. D. T. A. Elliott, Additive arithmetic functions on intervals, Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 103 (1988), 163-179.
  • [4] P. D. T. A. Elliott, The concentration function of additive functions on shifted primes, Acta Math. 173 (1994), 1-35.
  • [5] P. D. T. A. Elliott, The multiplicative group of rationals generated by the shifted primes, I, J. Reine Angew. Math. 463 (1995), 169-216.
  • [6] W. J. Ellison et M. Mendès-France, Les nombres premiers, Hermann, Paris, 1975.
  • [7] G. Halász, Über die Mittelwerte multiplikativer zahlentheoretischer Funktionen, Acta Math. Acad. Sci. Hungar. 19 (1968), 365-403.
  • [8] G. Pólya und G. Szegő, Aufgaben und Lehrsätze aus der Analysis I, Grundlehren Math. Wiss. 19, Springer, Berlin, 1925.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav88i1p31bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.