PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998-1999 | 87 | 4 | 319-338
Tytuł artykułu

On a generalization of the Selberg trace formula

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
87
Numer
4
Strony
319-338
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1997-09-15
poprawiono
1998-05-15
Twórcy
autor
  • Mathematical Institute of the Hungarian Academy of Sciences, Realtanoda u. 13-15, H-1053 Budapest, Hungary
Bibliografia
  • [I] H. Iwaniec, Introduction to the Spectral Theory of Automorphic Forms, Rev. Mat. Iberoamericana, 1995.
  • [Le] N. N. Lebedev, Special Functions and their Applications, 2nd ed., Moscow, Leningrad, 1963.
  • [Se] A. Selberg, Harmonic analysis and discontinuous groups in weakly symmetric Riemannian spaces with applications to Dirichlet series, J. Indian Math. Soc. 20 (1956), 47-87.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav87i4p319bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.