PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998-1999 | 87 | 3 | 245-253
Tytuł artykułu

On characters of order p (mod p²)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
autor
  • Department of Mathematics, Meiji-Gakuin University, 1518 Kamikurata, Totsuka, Yokohama, 244 Japan
Bibliografia
  • [1] R. C. Baker, Diophantine Inequalities, Clarendon Press, Oxford, 1986.
  • [2] D. A. Burgess, On character sums and primitive roots, Proc. London Math. Soc. (2) 12 (1962), 179-192.
  • [4] D. R. Heath-Brown, An estimate for Heilbronn's exponential sum, in: Analytic Number Theory, Progr. Math. 136, Birkhäuser, 1996, 451-463.
  • [5] H. L. Montgomery and R. C. Vaughan, Exponential sums with multiplicative coefficients, Invent. Math. 43 (1977), 69-82.
  • [6] R. Odoni, On Gauss sums $(mod p^n)$, n ≥ 2, Bull. London Math. Soc. 5 (1973), 325-327.
  • [7] R. E. A. C. Paley, A theorem on characters, J. London Math. Soc. 7 (1932), 28-32.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav87i3p245bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.