PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998-1999 | 87 | 3 | 189-207
Tytuł artykułu

The set of solutions of a polynomial-exponential equation

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
87
Numer
3
Strony
189-207
Opis fizyczny
Daty
wydano
1999
otrzymano
1995-12-07
poprawiono
1998-07-28
Twórcy
  • Department of Mathematics, The Pennsylvania State University, University Park, Pennsylvania 16802-6401, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] J. W. S. Cassels, An Introduction to the Geometry of Numbers, Grundlehren Math. Wiss. 99, Springer, 1959.
  • [2] E. Dobrowolski, On a question of Lehmer and the number of irreducible factors of a polynomial, Acta Arith. 34 (1979), 391-401.
  • [3] M. Laurent, Équations diophantiennes exponentielles, Invent. Math. 78 (1984), 299-327.
  • [4] M. Laurent, Équations exponentielles-polynômes et suites récurrentes linéaires, II, J. Number Theory 31 (1989), 24-53.
  • [5] H. P. Schlickewei, Lower bounds for heights on finitely generated groups, Monatsh. Math. 123 (1997), 171-178.
  • [6] H. P. Schlickewei and W. M. Schmidt, On polynomial-exponential equations, Math. Ann. 296 (1993), 339-361.
  • [7] H. P. Schlickewei and W. M. Schmidt, The number of solutions of polynomial-exponential equations, Compositio Math., to appear.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav87i3p189bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.