PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998-1999 | 87 | 2 | 121-139
Tytuł artykułu

An example in Beurling's theory of primes

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
87
Numer
2
Strony
121-139
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-12-03
poprawiono
1998-07-07
Twórcy
  • Instituto de Matemáticas, UNAM-Morelia, Nicolás Romero 150 Centro, 58000 Morelia, Michoacán, México
Bibliografia
  • [1] A. Beurling, Analyse de la loi asymptotique de la distribution des nombres premiers généralisés. I, Acta Math. 68 (1937), 255-291.
  • [2] H. G. Diamond, The Prime Number Theorem for Beurling's generalized numbers, J. Number Theory 1 (1969), 200-207.
  • [3] H. G. Diamond, Asymptotic distribution of Beurling's generalized integers, Illinois J. Math. 14 (1970), 12-28.
  • [4] P. Malliavin, Sur le reste de la loi asymptotique de répartition des nombres premiers généralisés de Beurling, Acta Math. 106 (1961), 281-298.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav87i2p121bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.