PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998-1999 | 87 | 1 | 1-12
Tytuł artykułu

Convergence presque sûre de moyennes de sommes de Riemann

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
87
Numer
1
Strony
1-12
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-03-24
Twórcy
  • Université de Strasbourg, 7, rue René Descartes, 67084 Strasbourg Cedex, France
Bibliografia
  • [Bo] J. Bourgain, Problems of almost everywhere convergence related to harmonic analysis and number theory, Israel J. Math. 71 (1990), 97-127.
  • [HW] G. H. Hardy and E. M. Wright, An Introduction to the Theory of Numbers, 4th ed., Clarendon Press, Oxford, 1960.
  • [Ro] G. C. Rota, An 'Alternierende Verfahren' for general positive operations, Bull. Amer. Math. Soc. 58 (1962), 95-102.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav87i1p1bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.