PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 86 | 3 | 269-275
Tytuł artykułu

On the additive completion of primes

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
86
Numer
3
Strony
269-275
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1998-03-03
poprawiono
1998-05-25
Twórcy
  • Mathematical Institute of the Hungarian Academy of Sciences, Pf. 127, H-1364 Budapest, Hungary
Bibliografia
  • [1] N. Alon and J. H. Spencer, The Probabilistic Method, Wiley, New York, 1992.
  • [2] P. Erdős, Some results on additive number theory, Proc. Amer. Math. Soc. 5 (1954), 847-853.
  • [3] J. D. Esary, F. Proschan and D. W. Walkup, Association of random variables, with applications, Ann. Math. Statist. 38 (1967), 1366-1374.
  • [4] C. M. Fortuin and P. W. Kasteleyn, Correlation inequalities on some partially ordered sets, Comm. Math. Phys. 22 (1971), 89-103.
  • [5] H. Halberstam and K. F. Roth, Sequences, Clarendon, London, 1966 (2nd ed., Springer, New York, 1983).
  • [6] M. N. Kolountzakis, On the additive complements of the primes and sets of similar growth, Acta Arith. 77 (1996), 1-8.
  • [7] D. Wolke, On a problem of Erdős in additive number theory, J. Number Theory 59 (1996), 209-213.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav86i3p269bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.