PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 86 | 2 | 101-111
Tytuł artykułu

A corollary to a theorem of Laurent-Mignotte-Nesterenko

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
86
Numer
2
Strony
101-111
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-12-07
poprawiono
1998-03-10
Twórcy
autor
  • Département de Mathématique et Informatique, Université Louis Pasteur, 7, rue René Descartes, 67084 Strasbourg Cedex, France
Bibliografia
  • [LMN] M. Laurent, M. Mignotte et Y. Nesterenko, Formes linéaires en deux logarithmes et déterminants d'interpolation, J. Number Theory 55 (1995), 285-321.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav86i2p101bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.