PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 85 | 4 | 309-330
Tytuł artykułu

Условия ортогональности на конечных отрезках для функций π(x), R(x) входящих в закон простых чисел.

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
RU
Abstrakty
Słowa kluczowe
Kategorie tematyczne
Czasopismo
Rocznik
Tom
85
Numer
4
Strony
309-330
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-07-15
Twórcy
  • Kat. Mat. Anal. MFF UK, Mlynská dolina, 842 15 Bratislava, Slovakia
Bibliografia
  • [1] Ян Мозер, Новые следствия из формулы Римана-Загеля, Acta Arith. 42 (1982), 1-10.
  • [2] Ян Мозер, Гипотеза Римана для некоторых частей функций ζ(s) и новая формула для π(x), Acta Arith. 80 (1997), 297-310.
  • [3] A. Selberg, On the remainder in the formula for N(T), the number of zeros of ζ(s) in the strip 0 < t < T, Avh. Norske Vid. Akad. Oslo I Mat.-Nat. Kl. 1944, no. 1.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav85i4p309bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.