PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 85 | 4 | 293-300
Tytuł artykułu

On the average number of unitary factors of finite abelian groups

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
85
Numer
4
Strony
293-300
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-07-29
poprawiono
1997-07-15
Twórcy
  • Department of Mathematics, Shandong Normal University, Jinan, Shandong 250014, P.R. China
autor
  • Beijing Institute of Petrochemical Technology, Daxing, Beijing 102600, P.R. China
Bibliografia
  • [1] R. C. Baker and G. Harman, Numbers with a large prime factor, Acta Arith. 73 (1995), 119-145.
  • [2] E. Cohen, On the average number of direct factors of a finite abelian group, Acta Arith. 6 (1960), 159-173.
  • [3] E. Krätzel, On the average number of direct factors of a finite Abelian group, Acta Arith. 51 (1988), 369-379.
  • [4] H. Q. Liu, The distribution of 4-full numbers, Acta Arith. 67 (1994), 165-176.
  • [5] H. Q. Liu, On the number of abelian groups of a given order (supplement), Acta Arith. 64 (1993), 285-296.
  • [6] H. Q. Liu, On some divisor problems, Acta Arith. 68 (1994), 193-200.
  • [7] H. Menzer, Exponentialsummen und verallgemeinerte Teilerprobleme, Habilitationsschrift, FSU, Jena, 1992.
  • [8] P. G. Schmidt, Zur Anzahl unitärer Faktoren abelscher Gruppen, Acta Arith. 64 (1993), 237-248.
  • [9] W. G. Zhai and X. D. Cao, On the average number of direct factors of finite abelian groups, Acta Arith. 82 (1997), 45-55.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav85i4p293bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.