PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 85 | 3 | 229-233
Tytuł artykułu

Divisors in a Dedekind domain

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Departamento de Matemáticas, Facultad de Ciencias, Universidad Autónoma de Madrid, 28049 Madrid, Spain
  • Departamento de Matemáticas, Facultad de Ciencias, Universidad Autónoma de Madrid, 28049 Madrid, Spain
Bibliografia
  • [1] J. Cilleruelo and A. Córdoba, Trigonometric polynomials and lattice points, Proc. Amer. Math. Soc. 115 (1992), 899-905.
  • [2] J. Cilleruelo and A. Córdoba, Lattice points on ellipses, Duke Math. J. 76 (1994), 741-750.
  • [3] J. Cilleruelo and J. Jiménez-Urroz, Lattice points on hyperbolas, J. Number Theory 63 (1997), 267-274.
  • [4] A. Granville and J. Jiménez-Urroz, The least common multiple and lattice points on hyperbolas, preprint, 1995.
  • [5] I. N. Stewart and D. O. Tall, Algebraic Number Theory, Chapman and Hall, London, 1987.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav85i3p229bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.