PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 85 | 3 | 209-227
Tytuł artykułu

Zero density estimates of L-functions associated with cusp forms

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Graduate School of Mathematics, Nagoya University, Chikusa-ku, Nagoya 464-01, Japan
Bibliografia
  • [1] H. Davenport, Multiplicative Number Theory, 2nd ed., Grad. Texts in Math. 74, Springer, Berlin, 1980.
  • [2] P. Deligne, La conjecture de Weil, Inst. Hautes Études Sci. Publ. Math. 43 (1974), 273-307.
  • [3] A. Good, Approximative Funktionalgleichungen und Mittelwertsätze für Dirichletreihen, die Spitzenformen assoziiert sind, Comment. Math. Helv. 50 (1975), 327-361.
  • [4] A. Ivić, On zeta-functions associated with Fourier coefficients of cusp forms, in: Proceedings of the Amalfi Conference on Analytic Number Theory, E. Bombieri et al. (eds.), Università di Salerno, 1992, 231-246.
  • [5] T. Miyake, Modular Forms, Springer, Berlin, 1989.
  • [6] H. L. Montgomery, Topics in Multiplicative Number Theory, Lecture Notes in Math. 227, Springer, Berlin, 1971.
  • [7] R. A. Rankin, Contributions to the theory of Ramanujan's function τ(n) and similar arithmetical functions II, Proc. Cambridge Philos. Soc. 35 (1939), 357-372.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav85i3p209bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.