PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 85 | 1 | 97-98
Tytuł artykułu

Errata to "Average orders of multiplicative arithmetical functions of integer matrices" (Acta Arith. 66 (1994), 45-62)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
85
Numer
1
Strony
97-98
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1998-02-27
Twórcy
autor
autor
  • Département de Mathématiques, Unité associée au CNRS, URA 751, Université Lille 1, 59655 Villeneuve d'Ascq Cédex, France
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav85i1p97bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.