PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 84 | 4 | 385-386
Tytuł artykułu

Corrections to the paper "On values of a polynomial a arithmetic progressions with equal products" (Acta Arith. 72 (1995), 67-76)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
84
Numer
4
Strony
385-386
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-12-30
Twórcy
autor
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Mumbai 400005, India
autor
  • School of Mathematics, Tata Institute of Fundamental Research, Homi Bhabha Road, Mumbai 400005, India
autor
  • Mathematical Institute, Leiden University, P.O. Box 9512, 2300 RA Leiden, The Netherlands
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav84i4p385bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.