PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 84 | 1 | 71-95
Tytuł artykułu

Sequences with bounded l.c.m. of each pair of terms

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
84
Numer
1
Strony
71-95
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-10-07
poprawiono
1997-11-10
Twórcy
  • Department of Mathematics, Nanjing Normal University, Nanjing 210097, China
Bibliografia
  • [1] S. L. G. Choi, The largest subset in [1,n] whose integers have pairwise l.c.m. not exceeding n, Mathematika 19 (1972), 221-230.
  • [2] S. L. G. Choi, The largest subset in [1,n] whose integers have pairwise l.c.m. not exceeding n, II, Acta Arith. 29 (1976), 105-111.
  • [3] P. Erdős, Problem, Mat. Lapok 2 (1951), 233.
  • [4] P. Erdős, Extremal problems in number theory, in: Theory of Numbers, Proc. Sympos. Pure Math. 8, Amer. Math. Soc., 1965, 181-189.
  • [5] R. K. Guy, Unsolved Problems in Number Theory, 2nd ed., Springer, New York, 1994.
  • [6] H. Halberstam and H. E. Richert, Sieve Methods, Academic Press, London, 1974.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav84i1p71bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.