PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 83 | 4 | 369-379
Tytuł artykułu

l-adic L-functions and rational function measures

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
83
Numer
4
Strony
369-379
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-01-21
poprawiono
1997-08-21
Twórcy
autor
  • KIAS, 207-43 Cheongryangri-dong, Dongdaemun-gu, Seoul 130-012, Korea
Bibliografia
  • [1] J. Coates, p-adic L-functions and Iwasawa theory, in: Algebraic Number Fields (Durham Symposium, 1975), A. Fröhlich (ed.), Academic Press, 1977, 269-353.
  • [2] W. Sinnott, On a theorem of L. Washington, Astérisque 147-148 (1987), 209-224.
  • [3] L. Washington, The non-p-part of the class number in a cyclotomic $ℤ_p$-extension, Invent. Math. 49 (1979), 87-97.
  • [4] L. Washington, Introduction to Cyclotomic Fields, Springer, Berlin, 1982.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav83i4p369bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.