PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 83 | 3 | 201-210
Tytuł artykułu

On the sequence of numbers of the form $ε₀ + ε₁q + ... + ε_nq^n$, $ε_i ∈ {0,1}$

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
83
Numer
3
Strony
201-210
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-05-14
poprawiono
1997-07-14
Twórcy
autor
  • Mathematical Institute of the Hungarian Academy of Sciences, Reáltanoda u. 13-15, 1053 Budapest, Hungary
autor
  • Department of Analysis, Eötvös Loránd University, Múzeum krt. 6-8, 1088 Budapest, Hungary
  • Institut de Recherche Mathématique Avancée, Université Louis Pasteur et CNRS, 7, rue René Descartes, 67084 Strasbourg Cedex, France
Bibliografia
  • [1] Y. Bugeaud, On a property of Pisot numbers and related questions, Acta Math. Hungar. 73 (1996), 33-39.
  • [2] P. Erdős, I. Joó and M. Joó, On a problem of Tamás Varga, Bull. Soc. Math. France 120 (1992), 507-521.
  • [3] P. Erdős, I. Joó and V. Komornik, Characterization of the unique expansions $1 = ∑q^{-n_i}$ and related problems, Bull. Soc. Math. France 118 (1990), 377-390.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav83i3p201bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.