PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 83 | 2 | 197-198
Tytuł artykułu

Correction au travail "Sur la densité de certains ensembles de multiples, 1", (Acta Arith. 69 (1995), 121-152)

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
83
Numer
2
Strony
197-198
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1997-03-25
Twórcy
autor
  • Université Cadi-Ayyad, Faculté des Sciences, Semlalia, Département de Mathématiques, B.P. S. 15, Marrakech, Maroc
Bibliografia
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav83i2p197bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.