PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1998 | 83 | 1 | 17-30
Tytuł artykułu

On the Barban-Davenport-Halberstam theorem: IX

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
83
Numer
1
Strony
17-30
Opis fizyczny
Daty
wydano
1998
otrzymano
1996-12-13
Twórcy
autor
  • School of Mathematics, University of Wales, Cardiff, Senghennydd Road, Cardiff CF2 4YH, S. Wales, U.K.
Bibliografia
  • [1] M. J. Croft, Square-free numbers in arithmetic progressions, Proc. London Math. Soc. (3) 30 (1975), 143-159.
  • [2] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam Theorem: I, J. Reine Angew. Math. 274/275 (1975), 206-223.
  • [3] C. Hooley, On the Barban-Davenport-Halberstam Theorem: III, J. London Math. Soc. (2) 10 (1975), 249-256.
  • [4] C. Hooley, On a new approach to various problems of Waring's type, in: Recent Progress in Analytic Number Theory, Vol. 1, Academic Press, 1981, 127-192.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav83i1p17bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.