PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 82 | 2 | 119-128
Tytuł artykułu

On decimal and continued fraction expansions of a real number

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
82
Numer
2
Strony
119-128
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-04-26
poprawiono
1997-04-07
Twórcy
autor
  • Centre de Mathématiques et Informatique de l'Université de Provence, 39, rue Joliot Curie, 13453 Marseille Cedex 13, France
Bibliografia
  • [1] C. Faivre, Distribution of Lévy constants for quadratic numbers, Acta Arith. 61 (1992), 13-34.
  • [2] G. Lochs, Vergleich der Genauigkeit von Dezimalbruch und Kettenbruch, Abh. Math. Sem. Univ. Hamburg 27 (1964), 142-144.
  • [3] G. Lochs, Die ersten 968 Kettenbrüchen von π, Monatsh. Math. 67 (1963), 311-316.
  • [4] D. Mayer, On the thermodynamic formalism for the Gauss map, Comm. Math. Phys. 130 (1990), 311-333.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav82i2p119bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.