PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 82 | 1 | 99-101
Tytuł artykułu

Errata to the paper "On a functional equation satisfied by certain Dirichlet series" (Acta Arith. 71 (1995), 265-272)

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
82
Numer
1
Strony
99-101
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-10-08
Twórcy
autor
  • Dipartimento di Matematica, Università di Genova, Via Dodecaneso 35, I-16146 Genova, Italy
  • Dipartimento di Matematica, Università di Genova, Via Dodecaneso 35, I-16146 Genova, Italy
Bibliografia
  • [1] E. Carletti and G. Monti Bragadin, On a functional equation satisfied by certain Dirichlet series, Acta Arith. 71 (1995), 265-272.
  • [2] I. S. Gradshteyn and I. M. Ryzhik, Tables of Integrals, Series and Products, fifth ed., Academic Press, 1993
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav82i1p99bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.