PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 82 | 1 | 95-97
Tytuł artykułu

On arithmetic progressions of equal lengthsand equal products of terms

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
82
Numer
1
Strony
95-97
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1997-01-21
poprawiono
1997-05-20
Twórcy
  • Embassy of India, Sahmarani Building, Kantari Street, P.O. Box 113-5240, Beirut, Lebanon
Bibliografia
  • [1] Ya. Gabovich, On arithmetic progressions with equal products of terms, Colloq. Math. 15 (1966), 45-48 (in Russian).
  • [2] Problèmes P543 et 545, R1, ibid. 19 (1968), 179-180.
  • [3] N. Saradha, T. N. Shorey and R. Tijdeman, On the equation x(x+1)...(x+k-1) = y(y+d)...(y+(mk-1)d), m=1,2, Acta Arith. 71 (1995), 181-196.
  • [4] N. Saradha, T. N. Shorey and R. Tijdeman, On arithmetic progressions of equal lengths with equal products, Math. Proc. Cambridge Philos. Soc. 117 (1995), 193-201.
  • [5] K. Szymiczek, Note on arithmetical progressions with equal products of five terms, Elem. Math. 27 (1972), 11-12.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav82i1p95bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.