PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 80 | 3 | 273-288
Tytuł artykułu

Rational quartic reciprocity II

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
80
Numer
3
Strony
273-288
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-10-09
poprawiono
1996-12-23
Twórcy
  • Fachbereich Informatik, Universität des Saarlandes, D-66041 Saarbrücken, Germany
Bibliografia
  • [1] Y. Furuta, Norms of units of quadratic fields, J. Math. Soc. Japan 11 (1959), 139-145.
  • [2] P. Kaplan, Sur le 2-groupe des classes d'idéaux des corps quadratiques, J. Reine Angew. Math. 283/284 (1974), 313-363.
  • [3] F. Lemmermeyer, Rational quartic reciprocity, Acta Arith. 67 (1994), 387-390.
  • [4] F. Lemmermeyer, The 4-class group of real quadratic number fields, submitted.
  • [5] A. Scholz, Über die Lösbarkeit der Gleichung t² - Du² = -4, Math. Z. 39 (1934), 95-111.
  • [6] L. Washington, Introduction to Cyclotomic Fields, Grad. Texts in Math. 83, Springer, 1982.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav80i3p273bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.