PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 80 | 3 | 237-248
Tytuł artykułu

Critères de non-automaticité et leurs applications

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
FR
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
80
Numer
3
Strony
237-248
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-07-19
Twórcy
autor
  • Département de Mathématiques, Université Bordeaux I, 351, Cours de la Libération, 33405 Talence Cedex, France
Bibliografia
  • [1] J.-P. Allouche, Sur le développement en fraction continue de certaines séries formelles, C. R. Acad. Sci. Paris 307 (1988), 631-633.
  • [2] L. Baum and M. Sweet, Continued fractions of algebraic power series in characteristic 2, Ann. of Math. 103 (1976), 593-610.
  • [3] G. Christol, T. Kamae, M. Mendès France et G. Rauzy, Suites algébriques, automates et substitutions, Bull. Soc. Math. France 108 (1980), 401-419.
  • [4] A. Cobham, Uniform tag sequences, Math. Systems Theory 6 (1972), 164-192.
  • [5] B. de Mathan, Irrationality measures and transcendence in positive characteristic, J. Number Theory 54 (1995), 93-112.
  • [6] M. Koskas, Complexité de suites et fonction de Carlitz, thèse, Université de Bordeaux I, 1995.
  • [7] L. Kuipers and H. Niederreiter, Uniform Distribution of Sequences, Wiley, 1974.
  • [8] W. H. Mills and D. P. Robbins, Continued fractions for certain algebraic power series, J. Number Theory 23 (1986), 388-404.
  • [9] M. Mkaouar, Sur le développement en fraction continue de la série de Baum et Sweet, Bull. Soc. Math. France 123 (1995), 361-374.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav80i3p237bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.