PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 80 | 2 | 149-163
Tytuł artykułu

Averages of twisted elliptic L-functions

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
80
Numer
2
Strony
149-163
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-03-05
poprawiono
1997-01-07
Twórcy
autor
  • Dipartimento di Matematica, Via Dodecaneso 35, 16146 Genova, Italy
autor
  • Institute of Mathematics, Warsaw University, Banacha 2, 02-097 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] A. Brumer, The average rank of elliptic curves I, Invent. Math. 109 (1992), 445-472.
  • [2] W. Duke, The critical order of vanishing of automorphic L-functions with large level, ibid. 119 (1995), 165-174.
  • [3] S. Fermigier, Annulation de la cohomologie cuspidale de sous-groupes de congruence de $GL_n(ℤ)$, Math. Ann. 306 (1996), 247-256.
  • [4] E. Fouvry et J. Pomykała, Rang des courbes elliptiques et sommes d'exponentielles, Monatsh. Math. 116 (1993), 111-125.
  • [5] D. Goldfeld, Conjectures on elliptic curves over quadratic fields, in: Proc. Southern Illinois Number Theory Conference, Lecture Notes in Math. 751, Springer, 1979, 108-118.
  • [6] D. R. Heath-Brown, A mean value estimate for real character sums, Acta Arith. 72 (1995), 235-275.
  • [7] L. Hörmander, The Analysis of Linear Partial Differential Operators I, Springer, 1983.
  • [8] H. Iwaniec, On the order of vanishing of modular L-functions at the critical point, Sém. Théor. Nombres Bordeaux 2 (1990), 365-376.
  • [9] M. Jutila, On the mean value of L(1/2,χ) for real characters, Analysis 1 (1981), 149-161.
  • [10] J.-F. Mestre, Formules explicites et minorations de conducteurs de variétés algébriques, Compositio Math. 58 (1986), 209-232.
  • [11] P. Michel, Rang moyen de familles de courbes elliptiques et lois de Sato-Tate, Monatsh. Math. 120 (1995), 127-136.
  • [12] H. L. Montgomery, Topics in Multiplicative Number Theory, Lecture Notes in Math. 227, Springer, 1971.
  • [13] M. R. Murty, The analytic rank of $J_0(N)(ℚ)$, in: Number Theory, K. Dilcher (ed.), Amer. Math. Soc., 1995, 263-279.
  • [14] M. R. Murty and V. K. Murty, Mean values of derivatives of modular L-series, Ann. of Math. 133 (1991), 447-475.
  • [15] Z. Szmydt and B. Ziemian, The Mellin Transformation and Fuchsian Type Partial Differential Equations, Kluwer, 1992.
  • [16] A. Weil, Sur les 'formules explicites' de la théorie des nombres premiers, Comm. Lund (vol. dédié à M. Riesz) (1952), 252-265.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav80i2p149bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.