PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 80 | 1 | 83-87
Tytuł artykułu

On addition of two sets of integers

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
80
Numer
1
Strony
83-87
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-08-07
Twórcy
  • Department of Mathematics, Nanjing Normal University, Nanjing 210097, Jiangsu, P.R. China
Bibliografia
  • [1] G. Freiman, On addition of finite sets, I, Izv. Vyssh. Uchebn. Zaved. Mat. 1959 (6), 203-213.
  • [2] G. Freiman, Inverse problems of additive number theory, VI, ibid. 1962 (3), 151-157.
  • [3] M. Kneser, Abschätzung der asymptotischen Dichte von Summenmengen, Math. Z. 58 (1953), 459-484.
  • [4] M. Kneser, Ein Satz über abelschen Gruppen mit Anwendungen auf die Geometrie der Zahlen, ibid. 61 (1955), 429-434.
  • [5] V. F. Lev and P. Y. Smeliansky, On addition of two distinct sets of integers, Acta Arith. 70 (1995), 85-91
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav80i1p83bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.