PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 79 | 4 | 289-311
Tytuł artykułu

On a problem of Hardy and Littlewood

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
79
Numer
4
Strony
289-311
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-04-02
Twórcy
  • School of Mathematics, University of Wales College of Cardiff, Senghennydd Road, Cardiff CF2 4YH, Great Britain
Bibliografia
  • [1] H. Davenport, On the class-number of binary cubic forms (I), J. London Math. Soc. 26 (1951), 183-192.
  • [2] H. Davenport, On the class-number of binary cubic forms (II), J. London Math. Soc., 192-198.
  • [3] C. F. Gauss, Disquisitiones Arithmeticae, Fleischer, Leipzig, 1801.
  • [4] G. H. Hardy and J. E. Littlewood, Some problems of 'Partitio numerorum'; III: On the expression of a number as a sum of primes, Acta Math. 44 (1923), 1-70.
  • [5] C. Hooley, On Waring's problem, Acta Math. 157 (1986), 49-97.
  • [6] C. Hooley, On nonary cubic forms, J. Reine Angew. Math. 386 (1988), 32-98.
  • [7] E. C. Titchmarsh, The Theory of the Riemann Zeta-Function, Clarendon Press, Oxford, 1951.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav79i4p289bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.