PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 79 | 3 | 221-238
Tytuł artykułu

Small zeros of quadratic forms over algebraic function fields

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
79
Numer
3
Strony
221-238
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-07-03
Twórcy
  • Fachbereich Mathematik, Universität Mainz, 55099 Mainz, Germany
Bibliografia
  • [1] J. W. S. Cassels, Bounds for the least solutions of homogeneous quadratic equations, Proc. Cambridge Philos. Soc. 51 (1955), 262-264. Addendum, Proc. Cambridge Philos. Soc. 52 (1956), 604.
  • [2] J. W. S. Cassels, On the representation of rational functions as sums of squares, Acta Arith. 9 (1964), 79-82.
  • [3] J. W. S. Cassels, Rational Quadratic Forms, London Math. Soc. Monographs 13, Academic Press, London, 1978.
  • [4] A. Pfister, Quadratic Forms with Applications to Algebraic Geometry and Topology, London Math. Soc. Lecture Note Ser. 217, Cambridge Univ. Press, 1995.
  • [5] A. Prestel, On the size of zeros of quadratic forms over rational function fields, J. Reine Angew. Math. 378 (1987), 101-112.
  • [6] S. Raghavan, Bounds for minimal solutions of Diophantine equations, Nachr. Akad. Wiss. Göttingen 1975 (9), 109-114.
  • [7] P. Roquette, Analytic theory of elliptic functions over local fields, Hamburg. Math. Einzelschr. 1, Vandenhoeck & Ruprecht, Göttingen, 1970.
  • [8] H. P. Schlickewei and W. M. Schmidt, Quadratic forms which have only large zeros, Monatsh. Math. 105 (1988), 295-311.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav79i3p221bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.