PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 79 | 1 | 77-81
Tytuł artykułu

On the Mahler measure of polynomials in many variables

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
79
Numer
1
Strony
77-81
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1996-05-14
Twórcy
autor
  • Institute of Mathematics, Polish Academy of Sciences, P.O. Box 137, 00-950 Warszawa, Poland
Bibliografia
  • [1] J. V. Gonçalvez, L'inégalité de W. Specht, Univ. Lisboa Rev. Fac. Ci. (2) A 1 (1956), 167-171.
  • [2] W. Lawton, A problem of Boyd concerning geometric means of polynomials, J. Number Theory 16 (1983), 356-362.
  • [3] M. Mignotte, An inequality about factors of polynomials, Math. Comp. 28 (1974), 1153-1157.
  • [4] A. Ostrowski, On an inequality of J. Vicente Gonçalvez, Univ. Lisboa Rev. Fac. Ci. (2) A 8 (1960), 115-119.
  • [5] A. Schinzel, Selected Topics on Polynomials, Univ. of Michigan, Ann Arbor, 1982.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav79i1p77bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.