PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 79 | 1 | 41-51
Tytuł artykułu

Some special curves of genus 5

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Twórcy
  • Department of Mathematics, Arizona State University, Tempe, Arizona 85287-1804, U.S.A.
Bibliografia
  • [1] A. Bremner, Some quartic curves with no points in any cubic field, Proc. London Math. Soc. (3) 52 (1986), 193-214.
  • [2] J. W. S. Cassels, The arithmetic of certain quartic curves, Proc. Roy. Soc. Edinburgh 100A (1985), 201-218.
  • [3] J. W. S. Cassels, Lectures on Elliptic Curves, Cambridge University Press, 1991.
  • [4] W. Fulton, Intersection Theory, Springer, New York, 1984.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav79i1p41bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.