PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 79 | 1 | 31-39
Tytuł artykułu

On limit distribution of the Matsumoto zeta-function

Autorzy
Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
79
Numer
1
Strony
31-39
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1995-09-12
poprawiono
1995-11-30
Twórcy
  • Department of Mathematics, Vilnius University, Naugarduko, 24 2006 Vilnius, Lithuania
Bibliografia
  • [1] B. Bagchi, The statistical behaviour and universality properties of the Riemann zeta-function and other allied Dirichlet series, Ph.D. Thesis, Calcutta, Indian Statistical Institute, 1981.
  • [2] P. Billingsley, Convergence of Probability Measures, Wiley, New York, 1968.
  • [3] A. Laurinčikas, Limit theorems for the Matsumoto zeta-function, J. Théor. Nombres Bordeaux, to appear.
  • [4] A. Laurinčikas, and G. Misevičius, On limit distribution of the Riemann zeta-function, Acta Arith. 76 (1996), 317-334
  • [5] K. Matsumoto, Value-distribution of zeta functions, in: Lecture Notes in Math. 1434, Springer, 1990, 178-187.
  • [6] K. Matsumoto, On the magnitude of asymptotic probability measures of Dedekind zeta-functions and other Euler products, Acta Arith. 60 (1991), 125-147.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav79i1p31bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.