PL EN


Preferencje help
Widoczny [Schowaj] Abstrakt
Liczba wyników
Czasopismo
1997 | 79 | 1 | 17-30
Tytuł artykułu

The density of rational points on cubic surfaces

Treść / Zawartość
Warianty tytułu
Języki publikacji
EN
Abstrakty
Słowa kluczowe
Czasopismo
Rocznik
Tom
79
Numer
1
Strony
17-30
Opis fizyczny
Daty
wydano
1997
otrzymano
1995-08-30
poprawiono
1996-06-11
Twórcy
  • Magdalen College, Oxford OX1 4AU, England
Bibliografia
  • [1] J. W. S. Cassels, Bounds for the least solutions of homogeneous quadratic equations, Proc. Cambridge Philos. Soc. 51 (1955), 262-264.
  • [2] J. Franke, Yu. I. Manin and Yu. Tschinkel, Rational points of bounded height on Fano varieties, Invent. Math. 95 (1989), 421-435.
  • [3] C. Hooley, On the numbers that are representable as the sum of two cubes, J. Reine Angew. Math. 314 (1980), 146-173.
  • [4] T. D. Wooley, Sums of two cubes, Internat. Math. Res. Notices 1995 (4), 181-185.
Typ dokumentu
Bibliografia
Identyfikatory
Identyfikator YADDA
bwmeta1.element.bwnjournal-article-aav79i1p17bwm
JavaScript jest wyłączony w Twojej przeglądarce internetowej. Włącz go, a następnie odśwież stronę, aby móc w pełni z niej korzystać.